MMP100JR-6R8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP100JR-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5% 1W MELF
Fitxak: MMP100JR-6R8.pdf
  • Mezua
MMP100JR-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP100JR-6R8 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1595045 pcs Datuen fitxa MMP100JR-6R8.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMP Erresistentzia 6.8 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.8 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film