MMP100JR-270K
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP100JR-270K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5% 1W MELF
Fitxak: MMP100JR-270K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMP100JR-270Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP100JR-270K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2159313 pcs Datuen fitxa MMP100JR-270K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMP Erresistentzia 270 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film