MMP100FRF390R
YageoYageo
MMP100FRF390R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP100FRF390R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 390 OHM 1% 1W MELF
Fitxak: MMP100FRF390R.pdf
  • Mezua
MMP100FRF390Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP100FRF390R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 390 OHM 1% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2506598 pcs Datuen fitxa MMP100FRF390R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMP Erresistentzia 390 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 390 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Konposizio Metal Film