MMP100FRF36R5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP100FRF36R5
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 1W MELF
Fitxak: MMP100FRF36R5.pdf
  • Mezua
MMP100FRF36R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP100FRF36R5 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2127743 pcs Datuen fitxa MMP100FRF36R5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMP Erresistentzia 36.5 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 36.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMP100FRF383R
MMP100FRF383R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 1% 1W MELF
Stockean: 2486438 pcs
Deskarga: MMP100FRF383R.pdf
RFQ
MMP100FRF36K5
MMP100FRF36K5
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2176266 pcs
Deskarga: MMP100FRF36K5.pdf
RFQ
MMP100FRF36R
MMP100FRF36R