MMP100FRF107R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP100FRF107R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 1W MELF
Fitxak: MMP100FRF107R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMP100FRF107Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP100FRF107R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2059038 pcs Datuen fitxa MMP100FRF107R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMP Erresistentzia 107 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 107 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film