MMF50SJR-11R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF50SJR-11R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5% 1/2W MELF
Fitxak: MMF50SJR-11R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMF50SJR-11Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF50SJR-11R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5% 1/2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4190854 pcs Datuen fitxa MMF50SJR-11R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 11 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 11 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film