MMF50SFRE6K81
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF50SFRE6K81
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 1/2W MELF
Fitxak: MMF50SFRE6K81.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
MMF50SFRE6K81ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF50SFRE6K81 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 1/2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2616823 pcs Datuen fitxa MMF50SFRE6K81.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 6.81 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.81 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMF50SFRE6K49
MMF50SFRE6K49
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 1% 1/2W MELF
Stockean: 4142236 pcs
Deskarga: MMF50SFRE6K49.pdf
RFQ
MMF50SFRE6K65
MMF50SFRE6K65
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3787195 pcs
Deskarga: MMF50SFRE6K65.pdf
RFQ
MMF50SFRE6K8
MMF50SFRE6K8