MMF50SFRE1R54
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF50SFRE1R54
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 1/2W MELF
Fitxak: MMF50SFRE1R54.pdf
  • Mezua
MMF50SFRE1R54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF50SFRE1R54 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 1/2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2075402 pcs Datuen fitxa MMF50SFRE1R54.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 1.54 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.54 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film