MMF50SBRD33K
YageoYageo
MMF50SBRD33K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF50SBRD33K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33K OHM 0.1% 1/2W MELF
Fitxak: MMF50SBRD33K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
MMF50SBRD33Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF50SBRD33K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 33K OHM 0.1% 1/2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307563 pcs Datuen fitxa MMF50SBRD33K.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 33 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Konposizio Metal Film