MMF25SDRE24K9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF25SDRE24K9
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Fitxak: MMF25SDRE24K9.pdf
  • Mezua
MMF25SDRE24K9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF25SDRE24K9 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 0.5% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1716198 pcs Datuen fitxa MMF25SDRE24K9.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 24.9 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 24.9 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film