MMF25SDRE21R5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF25SDRE21R5
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Fitxak: MMF25SDRE21R5.pdf
  • Mezua
MMF25SDRE21R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF25SDRE21R5 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 0.5% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1728198 pcs Datuen fitxa MMF25SDRE21R5.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 21.5 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 21.5 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMF25SDRE221K
MMF25SDRE221K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Stockean: 1496576 pcs
Deskarga: MMF25SDRE221K.pdf
RFQ
MMF25SDRE210R
MMF25SDRE210R
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 1379671 pcs
Deskarga: MMF25SDRE210R.pdf
RFQ
MMF25SDRE21R
MMF25SDRE21R