MMF25SBRD95R3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF25SBRD95R3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF25SBRD95R3.pdf
  • Mezua
MMF25SBRD95R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF25SBRD95R3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 0.1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331010 pcs Datuen fitxa MMF25SBRD95R3.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 95.3 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 95.3 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film