MMF25SBRD8K2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF25SBRD8K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF25SBRD8K2.pdf
  • Mezua
MMF25SBRD8K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF25SBRD8K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 0.1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 414066 pcs Datuen fitxa MMF25SBRD8K2.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 8.2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMF25SBRD909R
MMF25SBRD909R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Stockean: 384642 pcs
Deskarga: MMF25SBRD909R.pdf
RFQ
MMF25SBRD88K7
MMF25SBRD88K7
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 326662 pcs
Deskarga: MMF25SBRD88K7.pdf
RFQ
MMF25SBRD8K25
MMF25SBRD8K25