MMF25SBRD33K
YageoYageo
MMF25SBRD33K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF25SBRD33K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33K OHM 0.1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF25SBRD33K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
MMF25SBRD33Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF25SBRD33K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 33K OHM 0.1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323536 pcs Datuen fitxa MMF25SBRD33K.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 33 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMF25SBRD324R
MMF25SBRD324R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Stockean: 419876 pcs
Deskarga: MMF25SBRD324R.pdf
RFQ
MMF25SBRD33K2
MMF25SBRD33K2
fabrikatzaileak: Yageo