MMF25SBRD100R
YageoYageo
MMF25SBRD100R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF25SBRD100R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF25SBRD100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
MMF25SBRD100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF25SBRD100R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 396301 pcs Datuen fitxa MMF25SBRD100R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Konposizio Metal Film