MMF204FRE7K68
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF204FRE7K68
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 0.4W MELF
Fitxak: MMF204FRE7K68.pdf
  • Mezua
MMF204FRE7K68ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF204FRE7K68 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 0.4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4536589 pcs Datuen fitxa MMF204FRE7K68.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 7.68 kOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.68 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film