MMF204DRE68K1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF204DRE68K1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.5% 0.4W MELF
Fitxak: MMF204DRE68K1.pdf
  • Mezua
MMF204DRE68K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF204DRE68K1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 0.5% 0.4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1666024 pcs Datuen fitxa MMF204DRE68K1.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF Erresistentzia 68.1 kOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 68.1 kOhms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film