MMF1WSFRF120R
YageoYageo
MMF1WSFRF120R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF1WSFRF120R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 120 OHM 1% 1W MELF
Fitxak: MMF1WSFRF120R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MMF1WSFRF120Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF1WSFRF120R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 120 OHM 1% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1128142 pcs Datuen fitxa MMF1WSFRF120R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Series MMF Erresistentzia 120 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0309 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Konposizio Metal Film