MMF-50FRF9K1
YageoYageo
MMF-50FRF9K1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF-50FRF9K1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W MELF
Fitxak: MMF-50FRF9K1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MMF-50FRF9K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF-50FRF9K1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1218583 pcs Datuen fitxa MMF-50FRF9K1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Series MMF Erresistentzia 9.1 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0309 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Konposizio Metal Film