MMF-50BRD910R
YageoYageo
MMF-50BRD910R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF-50BRD910R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 910 OHM 0.1% 1/2W MELF
Fitxak: MMF-50BRD910R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MMF-50BRD910Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF-50BRD910R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 910 OHM 0.1% 1/2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231090 pcs Datuen fitxa MMF-50BRD910R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Series MMF Erresistentzia 910 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0309 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 910 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Konposizio Metal Film