MMF-25FRF17K4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF-25FRF17K4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF-25FRF17K4.pdf
  • Mezua
MMF-25FRF17K4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF-25FRF17K4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3205665 pcs Datuen fitxa MMF-25FRF17K4.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 17.4 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 17.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film