MFR50SJB-52-82K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR50SJB-52-82K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: MFR50SJB-52-82K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MFR50SJB-52-82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR50SJB-52-82K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9539150 pcs Datuen fitxa MFR50SJB-52-82K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFR Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film