MFR50SFRE52-2M2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR50SFRE52-2M2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: MFR50SFRE52-2M2.pdf
  • Mezua
MFR50SFRE52-2M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR50SFRE52-2M2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3516129 pcs Datuen fitxa MFR50SFRE52-2M2.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFR Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR50SFRE52-2M32
MFR50SFRE52-2M32
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 4554280 pcs
Deskarga: MFR50SFRE52-2M32.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-2M4
MFR50SFRE52-2M4
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3723398 pcs
Deskarga: MFR50SFRE52-2M4.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-2M21
MFR50SFRE52-2M21