MFR2WSFTF52-3K57
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR2WSFTF52-3K57
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: MFR2WSFTF52-3K57.pdf
  • Mezua
MFR2WSFTF52-3K57ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR2WSFTF52-3K57 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3527667 pcs Datuen fitxa MFR2WSFTF52-3K57.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series MFR Erresistentzia 3.57 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.57 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film