MFR25SFTF52-2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR25SFTF52-2K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MFR25SFTF52-2K.pdf
  • Mezua
MFR25SFTF52-2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR25SFTF52-2K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9619401 pcs Datuen fitxa MFR25SFTF52-2K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series MFR Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR25SFTF52-294K
MFR25SFTF52-294K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Stockean: 8604934 pcs
Deskarga: MFR25SFTF52-294K.pdf
RFQ
MFR25SFTF52-28R7
MFR25SFTF52-28R7
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 8357021 pcs
Deskarga: MFR25SFTF52-28R7.pdf
RFQ
MFR25SFTF52-2K21
MFR25SFTF52-2K21
Deskarga: MFR25SFTF52-2K21.pdf
MFR25SFTF52-2K05
MFR25SFTF52-2K05
Deskarga: MFR25SFTF52-2K05.pdf
MFR25SFTF52-294R
MFR25SFTF52-294R
Deskarga: MFR25SFTF52-294R.pdf
MFR25SFTF52-2K2
MFR25SFTF52-2K2
Deskarga: MFR25SFTF52-2K2.pdf
Deskarga: MFR25SFTF52-28R.pdf
MFR25SFTF52-29R4
MFR25SFTF52-29R4
Deskarga: MFR25SFTF52-29R4.pdf
MFR25SFTF52-2K1
MFR25SFTF52-2K1
Deskarga: MFR25SFTF52-2K1.pdf
MFR25SFTF52-2K26
MFR25SFTF52-2K26
Deskarga: MFR25SFTF52-2K26.pdf
MFR25SFTF52-29K4
MFR25SFTF52-29K4
Deskarga: MFR25SFTF52-29K4.pdf
MFR25SFTF52-2K15
MFR25SFTF52-2K15