MFR25SDRF52-976K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR25SDRF52-976K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Fitxak: MFR25SDRF52-976K.pdf
  • Mezua
MFR25SDRF52-976Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR25SDRF52-976K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/4W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5923146 pcs Datuen fitxa MFR25SDRF52-976K.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series MFR Erresistentzia 976 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 976 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film