MFR200FRF52-2M2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR200FRF52-2M2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: MFR200FRF52-2M2.pdf
  • Mezua
MFR200FRF52-2M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR200FRF52-2M2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 669905 pcs Datuen fitxa MFR200FRF52-2M2.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series MFR Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR200FRF52-2M26
MFR200FRF52-2M26
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL