MFR200DRE52-448K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR200DRE52-448K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 0.5% AXIAL
Fitxak: MFR200DRE52-448K.pdf
  • Mezua
MFR200DRE52-448Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR200DRE52-448K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1461497 pcs Datuen fitxa MFR200DRE52-448K.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series MFR Erresistentzia 448 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 448 kOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film