MFR1WSFRF52-4R02
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR1WSFRF52-4R02
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR1WSFRF52-4R02.pdf
  • Mezua
MFR1WSFRF52-4R02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR1WSFRF52-4R02 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2940722 pcs Datuen fitxa MFR1WSFRF52-4R02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFR Erresistentzia 4.02 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4.02 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film