MFR1WSFRF52-4K7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR1WSFRF52-4K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR1WSFRF52-4K7.pdf
  • Mezua
MFR1WSFRF52-4K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR1WSFRF52-4K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5884848 pcs Datuen fitxa MFR1WSFRF52-4K7.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFR Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR1WSFRF52-4K3
MFR1WSFRF52-4K3
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 4569807 pcs
Deskarga: MFR1WSFRF52-4K3.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-4K75
MFR1WSFRF52-4K75
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 5694435 pcs
Deskarga: MFR1WSFRF52-4K75.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-4K99
MFR1WSFRF52-4K99
Deskarga: MFR1WSFRF52-4K99.pdf
MFR1WSFRF52-4K78
MFR1WSFRF52-4K78