MFR1WSFRF52-22K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR1WSFRF52-22K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR1WSFRF52-22K.pdf
  • Mezua
MFR1WSFRF52-22Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR1WSFRF52-22K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4205009 pcs Datuen fitxa MFR1WSFRF52-22K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFR Erresistentzia 22 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 22 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR1WSFRF52-22R1
MFR1WSFRF52-22R1
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 4774490 pcs
Deskarga: MFR1WSFRF52-22R1.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-22K1
MFR1WSFRF52-22K1
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 4744738 pcs
Deskarga: MFR1WSFRF52-22K1.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-232K
MFR1WSFRF52-232K
Deskarga: MFR1WSFRF52-232K.pdf
MFR1WSFRF52-22K6
MFR1WSFRF52-22K6