MFR1WSFBF52-3R3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR1WSFBF52-3R3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR1WSFBF52-3R3.pdf
  • Mezua
MFR1WSFBF52-3R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR1WSFBF52-3R3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3020722 pcs Datuen fitxa MFR1WSFBF52-3R3.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFR Erresistentzia 3.3 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film