MFR1WSDRD52-120R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR1WSDRD52-120R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 0.5% AXIAL
Fitxak: MFR1WSDRD52-120R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFR1WSDRD52-120Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR1WSDRD52-120R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3434833 pcs Datuen fitxa MFR1WSDRD52-120R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFR Erresistentzia 120 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 120 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film