MFR100FTF73-976R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR100FTF73-976R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR100FTF73-976R.pdf
  • Mezua
MFR100FTF73-976Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR100FTF73-976R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2526778 pcs Datuen fitxa MFR100FTF73-976R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series MFR Erresistentzia 976 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 976 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film