MFR100FTF73-2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR100FTF73-2K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR100FTF73-2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFR100FTF73-2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR100FTF73-2K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2386607 pcs Datuen fitxa MFR100FTF73-2K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series MFR Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR100FTF73-28R
MFR100FTF73-28R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 2598028 pcs
Deskarga: MFR100FTF73-28R.pdf
RFQ
MFR100FTF73-2K2
MFR100FTF73-2K2
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2789168 pcs
Deskarga: MFR100FTF73-2K2.pdf
RFQ
MFR100FTF73-29R4
MFR100FTF73-29R4
Deskarga: MFR100FTF73-29R4.pdf
MFR100FTF73-2K1
MFR100FTF73-2K1
Deskarga: MFR100FTF73-2K1.pdf
MFR100FTF73-28R7
MFR100FTF73-28R7
Deskarga: MFR100FTF73-28R7.pdf
MFR100FTF73-29K4
MFR100FTF73-29K4
Deskarga: MFR100FTF73-29K4.pdf
MFR100FTF73-2K21
MFR100FTF73-2K21
Deskarga: MFR100FTF73-2K21.pdf
MFR100FTF73-2K15
MFR100FTF73-2K15
Deskarga: MFR100FTF73-2K15.pdf
Deskarga: MFR100FTF73-294R.pdf
MFR100FTF73-2K05
MFR100FTF73-2K05
Deskarga: MFR100FTF73-2K05.pdf
MFR100FTF73-294K
MFR100FTF73-294K
Deskarga: MFR100FTF73-294K.pdf
MFR100FTF73-2K26
MFR100FTF73-2K26