MFR100FRF52-2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR100FRF52-2K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR100FRF52-2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MFR100FRF52-2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR100FRF52-2K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2442250 pcs Datuen fitxa MFR100FRF52-2K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series MFR Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR100FRF52-2K1
MFR100FRF52-2K1
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 2502528 pcs
Deskarga: MFR100FRF52-2K1.pdf
RFQ
MFR100FRF52-2K26
MFR100FRF52-2K26
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2321500 pcs
Deskarga: MFR100FRF52-2K26.pdf
RFQ
MFR100FRF52-2K05
MFR100FRF52-2K05