MFR-50FRE52-61R9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR-50FRE52-61R9
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: MFR-50FRE52-61R9.pdf
  • Mezua
MFR-50FRE52-61R9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR-50FRE52-61R9 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5194118 pcs Datuen fitxa MFR-50FRE52-61R9.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFR Erresistentzia 61.9 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 61.9 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film