MFR-25FRF52-412R
YageoYageo
MFR-25FRF52-412R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR-25FRF52-412R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MFR-25FRF52-412R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
MFR-25FRF52-412Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR-25FRF52-412R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10472302 pcs Datuen fitxa MFR-25FRF52-412R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFR Erresistentzia 412 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 412E MF-1/4W-T 1%
412XTR
MF-25-R-412
MFR-25FRF 412R
MFR-25FRF-412R
MFR-25FRF-52-412R
MFR-25FRF52412R
MFR25FRF52412R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film