MFR-25FRE52-26R1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR-25FRE52-26R1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MFR-25FRE52-26R1.pdf
  • Mezua
MFR-25FRE52-26R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR-25FRE52-26R1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7407665 pcs Datuen fitxa MFR-25FRE52-26R1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFR Erresistentzia 26.1 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 26.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film