MFR-12FTF52-82K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR-12FTF52-82K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/6W 1% AXIAL
Fitxak: MFR-12FTF52-82K.pdf
  • Mezua
MFR-12FTF52-82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR-12FTF52-82K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/6W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12283447 pcs Datuen fitxa MFR-12FTF52-82K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series MFR Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 82 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film