MFR-12DRD52-976R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR-12DRD52-976R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Fitxak: MFR-12DRD52-976R.pdf
  • Mezua
MFR-12DRD52-976Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR-12DRD52-976R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/6W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3714757 pcs Datuen fitxa MFR-12DRD52-976R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series MFR Erresistentzia 976 Ohms
Energia (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 976 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film