MFP50SCRD52-3K2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP50SCRD52-3K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.25% AXIAL
Fitxak: MFP50SCRD52-3K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFP50SCRD52-3K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP50SCRD52-3K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1363921 pcs Datuen fitxa MFP50SCRD52-3K2.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFP Erresistentzia 3.2 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.2 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film