MFP50SCBD52-11K1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP50SCBD52-11K1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.25% AXIAL
Fitxak: MFP50SCBD52-11K1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MFP50SCBD52-11K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP50SCBD52-11K1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1151657 pcs Datuen fitxa MFP50SCBD52-11K1.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFP Erresistentzia 11.1 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 11.1 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film