MFP50SBRE52-3K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP50SBRE52-3K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP50SBRE52-3K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFP50SBRE52-3Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP50SBRE52-3K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 918901 pcs Datuen fitxa MFP50SBRE52-3K.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFP Erresistentzia 3 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFP50SBRE52-3K24
MFP50SBRE52-3K24
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Stockean: 919622 pcs
Deskarga: MFP50SBRE52-3K24.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-38K3
MFP50SBRE52-38K3
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 870332 pcs
Deskarga: MFP50SBRE52-38K3.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-3K01
MFP50SBRE52-3K01
Deskarga: MFP50SBRE52-3K01.pdf
MFP50SBRE52-392R
MFP50SBRE52-392R
Deskarga: MFP50SBRE52-392R.pdf
MFP50SBRE52-3K05
MFP50SBRE52-3K05
Deskarga: MFP50SBRE52-3K05.pdf
MFP50SBRE52-39K8
MFP50SBRE52-39K8
Deskarga: MFP50SBRE52-39K8.pdf
MFP50SBRE52-3K3
MFP50SBRE52-3K3
Deskarga: MFP50SBRE52-3K3.pdf
Deskarga: MFP50SBRE52-390R.pdf
MFP50SBRE52-37K9
MFP50SBRE52-37K9
Deskarga: MFP50SBRE52-37K9.pdf
MFP50SBRE52-3K09
MFP50SBRE52-3K09
Deskarga: MFP50SBRE52-3K09.pdf
MFP50SBRE52-3K16
MFP50SBRE52-3K16