MFP50SBRD52-976R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP50SBRD52-976R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP50SBRD52-976R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFP50SBRD52-976Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP50SBRD52-976R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 842227 pcs Datuen fitxa MFP50SBRD52-976R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFP Erresistentzia 976 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 976 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film