MFP50SBBE52-511R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP50SBBE52-511R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP50SBBE52-511R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MFP50SBBE52-511Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP50SBBE52-511R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 947004 pcs Datuen fitxa MFP50SBBE52-511R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFP Erresistentzia 511 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 511 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film