MFP50SBBE52-2K2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP50SBBE52-2K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP50SBBE52-2K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MFP50SBBE52-2K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP50SBBE52-2K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1072516 pcs Datuen fitxa MFP50SBBE52-2K2.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFP Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFP50SBBE52-2K4
MFP50SBBE52-2K4
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Stockean: 1188780 pcs
Deskarga: MFP50SBBE52-2K4.pdf
RFQ
MFP50SBBE52-2K34
MFP50SBBE52-2K34
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 1182484 pcs
Deskarga: MFP50SBBE52-2K34.pdf
RFQ
MFP50SBBE52-2K23
MFP50SBBE52-2K23