MFP25SBBE52-2K
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP25SBBE52-2K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP25SBBE52-2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MFP25SBBE52-2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP25SBBE52-2K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 598960 pcs Datuen fitxa MFP25SBBE52-2K.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series MFP Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFP25SBBE52-267R
MFP25SBBE52-267R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/4W 0.1% AXIAL
Stockean: 634644 pcs
Deskarga: MFP25SBBE52-267R.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 594293 pcs
Deskarga: MFP25SBBE52-249R.pdf
RFQ
MFP25SBBE52-2K5
MFP25SBBE52-2K5