MFP200BBD73-6K81
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP200BBD73-6K81
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP200BBD73-6K81.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFP200BBD73-6K81ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP200BBD73-6K81 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171054 pcs Datuen fitxa MFP200BBD73-6K81.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series MFP Erresistentzia 6.81 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 6.81 kOhms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film