MFP1WSCBD52-4K75
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP1WSCBD52-4K75
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 0.25% AXIAL
Fitxak: MFP1WSCBD52-4K75.pdf
  • Mezua
MFP1WSCBD52-4K75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP1WSCBD52-4K75 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 0.25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 783437 pcs Datuen fitxa MFP1WSCBD52-4K75.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFP Erresistentzia 4.75 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4.75 kOhms ±0.25% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film